top of page

     Історія

   Перших своїх вихованців прийняли у вересні 1984 року.

   От уже 32 роки щоранку лунають дзвінкі дитячі голоси в цьому закладі.   А інакше і бути не може. В цьому садочку створено всі умови для зростання маленьких найдивовижніших істот – малюків. Від сходу й до заходу сонця дбають про дітвору, віддаючи все тепло свого серця, працівники «Росинки».

   Це – кухарі, які готують смачні сніданки, обіди та вечері, дивуючи своїми кулінарними здібностями не лише малечу, а й їхніх батьків, які частенько беруть чудові рецепти «диво-запіканки», «лінивих вареників», «вітамінних супів» та рум’яних булочок.

   У закладі завжди панують чистота і порядок, забезпечує це завідуюча по господарській частині. Помічники вихователів, санітарки-няні, пралі й технічний персонал завжди дбають про те, щоб маленьким вихованцям було тут затишно.

    Складають різноманітні меню, захищають від хвороб - медичні сестри . Вони вчасно помічають та допомагають долати злі віруси, використовуючи вітамінотерапію, фітотерапію, ароматерапію.

     Дзвінкоголосе «раз-два-три-чотири» лунає щоранку з фізкультурного залу. Так із зарядки починається активний ранок дітлахів. А всі набуті на заняттях із фізкультури вправи діти охоче показують на святах, розвагах, змаганнях. Часто гостями таких заходів є різні казкові герої, яких діти готові знову і знову запрошувати до себе в гості.

      Ніби в казці, звучить чарівна мелодія... Це музичні заняття, на яких малюки відчувають себе артистами, навчаючись співу, танців, пластики, гри на музичних інструментах, уміння слухати музику, поринаючи в чарівний  світ звуків.  А на всі свята зала завжди переповнена гостями: мамами, татами, бабусями, дідусями, братиками й сестричками, які милуються виступами юних артистів. Все це створюють для наших вихованців дружній колектив музичних керівників.

    Працюють з дошкільнятами 22 педагога на чолі з вихователем – методистом . Це колектив однодумців, які володіють талантом від Бога – виховувати дітей. Вони уміють прийняти, пізнати й підтримати дитину, врахувати її бажання, прислухатися до неї, зрозуміти її внутрішній світ, спостерігати за нею, давати право вибору, уміють створити умови, за яких  розвиватимуться задатки дитини, зважати на її характер, прагненя, інтереси. Спеціалісти володіють тими рисами, які притаманні педагогу сьогодення.

   Усе це є підсумком наполегливої творчої праці успішного , талановитого керівника  та  колективу, іх професійності, бажаня розвивати творчий потенціал.

    На нас, дорослих, покладена велика відповідальність за забезпечення максимального розвитку в сприятливий час дитячих років. Що візьме із собою малюк у житя? Відповідь одна: те, що йому запропонують у дитинстві.

 

Дошкільний заклад відповідно віку і програмних вимог систематично і у відведений  режимом час проводить відповідні заняття  в основному за методикою Вільчковського. А фізінструктор закладу   впроваджує в практику новаторську методику М. Єфименка, його ігровий стиль роботи, в основному з дітьми молодшого дошкільного віку

   Щоденні дозовані навантаження гармонійно поєднуються з традиційними елементами загартовування. В роботі закладу використовуються традиційні методи загартовування  (дотримання повітряного і температурного режиму, легкий одяг у приміщенні відповідно до сезону та температури на вулиці , дотримання режиму прогулянок, повітряні та сонячні ванни протягом року, дозоване ходіння босоніж влітку на прогулянках , ходьба по «доріжках  здоров’я» ).

     З оздоровчо-профілактичною метою в ДНЗ проводяться традиційні методи оздоровлення (психогімнастика, релаксація, медитація, масажі, самомасажі, фітотерапія, кольоротерапія, ароматерапія, музикотерапія).

     У дошкільному закладі здійснюється формування у дошкільників валеологічного світогляду педагогами на комплексних інтегрованих заняттях  та під час проведення різних режимних процесів. Елементи валеології вводяться до основних освітньо-виховних заходів.

      Проводячи заняття з різних розділів програми вихователі використовують різноманітні фізкультхвилинки, це здебільшого рухливі, хороводні ігри.

     Протягом року у дошкільному закладі проводилось чимало спортивних свят, розваг що знаходять своє відображення в планах вихователів та фізінструктора. Вже стало традицією проведення щорічних спортивних змагань «Олімпійські ігри», «Козацькі забави», проведення фізичних розваг та свят із залученням батьків  «Тато, мама, я -  спортивна сімя», «Дружна родина – здорова дитина».

     Вихователі постійно ведуть просвітницьку роботу з батьками стосовно фізкультурно-оздоровчого напрямку.

     Педагогічний колектив постійно перебуває в пошуку нових ефективних форм роботи щодо оздоровлення дітей дошкільного закладу.

bottom of page